Loading Events

This event has passed.

PLAGA: Księga Ocalenia [LARP z elementami ASG]

October 14 @ 10:00 am - 10:00 pm

Kwatera Stalkera we współpracy z Azymutem oraz Ziemiami Jałowymi i First Order mają zaszczyt zaprosić Was na epickiego LARPa osadzonego w świecie w którym radiacja jest codziennością, za to czysta woda to ewenement. Codziennością są również mutacje – zmutowani ludzie, zwierzęta, bakterie i wirusy. Mówi się, że jedno z drugim się wiąże, mówi się, że nie mamy na to lekarstwa, mówi się też jednak że istnieje nadzieja na ocalenie – ile jest jednak prawdy w miejskiej legendzie podawanej z ust do ust przez ludzi, którzy w większości nie mogą nawet pamiętać jak wyglądał świat przed…?

Będziecie mogli doświadczyć podziemnego życia w warunkach słabego oświetlenia, a także zmierzyć się z trudami wynikającymi z odizolowania od świata i funkcjonowania w niewielkiej, acz wielce zróżnicowanej społeczności. To na co chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę to fakt, iż w naszym uniwersum znajdzie się miejsce zarówno dla doświadczonych graczy ASG, jak i doświadczonych graczy LARPowych, znajdzie się również miejsce dla wszystkich pomiędzy. Scenariusz przewiduje istnienie frakcji używających replik broni, jak i takich, które nie będą miały z nią do czynienia.

Zapiszcie w kalendarzu datę 22/04/2023, a więcej informacji już wkrótce.

Kwatera Stalkera

Niciarniana 50/5292-320

Subscribe to Our Newsletter!

Subscribe for regular event updates, tips, and a discount code for costume supplies.


By submitting this form, you are consenting to receive marketing emails from: Post Apocalyptic Events. You can revoke your consent to receive emails at any time by using the SafeUnsubscribe® link, found at the bottom of every email. Emails are serviced by Constant Contact